Stavební připravenost

Stavební připravenost pro sekční garážová vrata

Předpokladem pro montáž sekčních garážových vrat je kvalitní zednická příprava ostění, nadpraží, ale i podlahy garáže. Veškeré zednické úpravy v okolí montážního prostoru garážových vrat by již měly být hotovy. Ostění i nadpraží by mělo být v ose, nadpraží a podlaha vodorovná. Na určeném místě by měla být zásuvka s připojením 230V AC z domovního rozvodu.

Co vědět a jak připravit garáž pro montáž garážových vrat

Je velmi důležité, aby rozměr garážových vrat odpovídal minimálnímu rozměru přesahujícímu stěnu. Vlevo i vpravo by garážová vrata měla stěnu přesahovat minimálně o 25mm na každé straně pravého a levého ostění. V nádpraží stačí přesah 10mm.

stavební připravenost

V případě, že je nadpraží nižšího nadpraží než 20cm je nutné použít montážní sadu pro nízké nadpraží.

Při montáži je nutné znát skladbu stěny ostění, tedy z jakých cihel a jak je stěna složena. Je to velmi důležité pro kvalitní kotvení garážových vrat. Dále je nutné znát skladbu nadpraží. Je vhodné vědět, jestli je tam překlad a jaký, jestli jeho součástí je kovová výstuž a jaká.

Dále je nutné vědět jaký je strop garáže, jestli je rovný nebo má sklon, jaký je použit materiál.

V případě, že si chcete objednat montáž u naší firmy, rádi bychom Vás požádali o zaslání dvou fotografií zevnitř garáže a jedné fotografie zvenku. Uvedené informace a fotografie nám pomohou provést lepší přípravu a zkrátí montážní čas.

Realizace

Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata Garážová vrata